5 grudnia 2018 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”, w którym wzięli udział uczniowie z klas: 1a – Alan Grzymała, 1b – Barbara Olszewska, Dariusz Domagała i Łukasz Krzentowski, oraz z klasy 3d – Wojciech Pochwała.

Celem Konkursu jest popularyzacja i pogłębienie wiedzy historycznej o Polsce, Europie i Naszym Regionie. Do konkursu uczniów przygotowywały Panie: Anna Chrzanowska i Beata Czajkowska – nauczyciele historii. 

Uprzejmie informujemy, że znamy już wyniki tegorocznej edycji Konkursu.

Uczennica Barbara Olszewska (kl.1b) została nagrodzona dyplomem za uzyskany bardzo dobry wynik, a uczniowie Dariusz Domagała (kl. 1b), Łukasz Krzentowski (kl.1b) i Wojciech Pochwała (kl.3d) otrzymali wyróżnienia, natomiast Alan Grzymała (kl.1a) otrzymał dyplom uznania.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Konkursie. Mamy nadzieję, że udział w nim przyczynił się do poszerzenia wiedzy historycznej, a wyniki uzyskane przez wyróżniających się uczestników Konkursu będą dla nich zachętą do kontynuowania i rozwijania przez nich swoich umiejętności i zainteresowań. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!