W piątek 22 lutego w Mickiewiczu po raz kolejny zorganizowano Bal Romantyka. Zabawa ta cieszy się zawsze dużą popularnością wśród skarżyskiej młodzieży. W tym roku na balu bawiło się ponad 500 osób, a wśród nich nasi uczniowie, absolwenci, a także młodzież z innych szkół.

Bal Romantyka, organizowany od wielu lat w II LO przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, to wspaniała okazja do spotkania się, wspólnego tańca oraz nawiązania nowych znajomości. Absolwenci naszej szkoły chętnie wracają do Mickiewicza, by jeszcze raz poczuć klimat tej wyjątkowej zabawy, spotkać znajomych, porozmawiać ze swoimi nauczycielami. To także świetna forma integracji dla obecnych uczniów i dobra okazja do zaproszenia do naszego liceum również młodzieży z innych szkół. Na tegorocznym balu, poza doskonałą muzyką i atmosferą, zadbano o dodatkowe atrakcje takie jak: fotobudka, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Darii Wrzesień i Jakuba Jaworskiego. Samorząd Uczniowski przygotował herbatę i słodki poczęstunek. Zabawa była tak udana, że na parkiet dała się zaprosić również Dyrekcja i nauczyciele II LO.   
Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Tomasz Gluza, który – zdaniem  uczestników balu -  ze swojego zadania wywiązał się znakomicie.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu skarzysko24.pl

Więcej zdjęć można obejrzeć bezpośrednio na skarżyskich portalach:

http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/21972-udany-bal-romantyka-w-ii-l-o.html

http://tsk24.pl/index.php/aktualnosci/189-gimnazjowki-studniowki-2019/13198-bal-romantyka-2019

https://www.spottedskarzysko.pl/fakty/item/3967-bal-romantyka-2019-zdjecia.html