W środę, 20 lutego, w hali sportowej I LO im. J.Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. 

W turnieju wzięło udział sześć drużyn : I LO im.J.Słowackiego, II LO im.A.Mickiewicza, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych, Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół Transportowo - Mechatronicznych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny.

W grupie A zagrały reprezentacje ZSTM, ZSE i ZSSU, w grupie B: I LO, II LO, ZST. W wyniku spotkań grupowych do półfinałów awansowały I LO, II LO, ZSE, ZSSU. 

W fazie grupowej  nasze dziewczęta zremisowały  0:0  z ZST i uległy  I LO  1:3
W pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzyły się ekipy Zespołu Szkół Ekonomicznych i II LO im. A. Mickiewicza, do finału awansowała reprezentacja "Mickiewicza", która wygrała z "Ekonomikiem" 2:1.

W ścisłym finale decydującym  o mistrzostwie   nasz zespół postawił  bardzo wysoko poprzeczkę  drużynie I LO w której  składzie występowały zawodniczki na co dzień  grające  na poziomie  3 i 2 ligi  piłki nożnej  . Po bardzo dobrym i zaciętym meczu po bramce straconej  w ostatnim fragmencie gry przegraliśmy  1:0 i zajęliśmy  2 miejsce pozostawiając  za sobą  kolejny  naszpikowany  zawodniczkami  3 ligowymi  Zespół Szkół Ekonomicznych . Jest  to spora niespodzianka  i miłe zaskoczenie  .

Skład naszego zespołu  występującego  w turnieju  :   Pałecka Maja , Sujka Maja , Strzelec Karina , Szkurłat Julia , Kloczkowska Wiktoria , Tarnowska Martyna , Jedlińska Kamila , Sikora Agnieszka , Drabik Weronika