W niedzielę 17 marca br. w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku –Kamiennej został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny pt. „Tylko to co się miłuje, może być zbawione”. Spektakl o charakterze wielkopostnym przygotowała młodzież naszej szkoły pod kierunkiem Pani Małgorzaty Janiec – nauczycielki religii. Scenariusz został napisany w oparciu o przemówienia Papieża Franciszka wygłoszone podczas Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Recytowanym tekstom towarzyszył śpiew pieśni wielkopostnych oraz obrazy przedstawiające spotkania Ojca Świętego z młodymi. Występ naszych uczniów dostarczył zgromadzonym na przedstawieniu wiele wzruszeń.

W montażu udział wzięli:

Anna Ostrowska (3c), Emilia Wikło (3d), Norbert Rudolf (3e), Kinga Świtalska (1a), Patrycja Bilska (1a), Martyna Jędraszkiewicz (1b). Wiktoria Bogusiewicz (kl. 1c) oraz absolwentka naszego liceum – Natalia Nawrot.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!