23 września na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego odbyła się druga odsłona XIII Memoriału im. Krzysztofa Wolińskiego. Tym razem rywalizowały przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Organizatorem wydarzenia byli: Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej. W zawodach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Na dystansie 800 metrów dwie nasze zawodniczki stanęły na podium. Drugie miejsce zajęła Daria Kępas z klasy 3a , a na 3 miejscu podium stanęła Zuzanna Kopycka z klasy 1a. Na miejscu 5, 6 i 7 w kolejności dobiegły Klaudia Wilczyńska, Marika świtek i Laura Ziętkowska. W biegu chłopców na 1000 m na najwyższym stopniu podium stanął uczeń II LO - Igor Młodawski. Gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.