W dniu 15 grudnia 2021 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej odbył się Nieziemski Festiwal Piosenki Magicznej. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych. Liczna ekipa uczennic ze Szkolnego Studia Piosenki reprezentująca naszą szkołę, w składzie: Oliwia Skrobek, Wiktoria Kuza i Maria Kopycka z klasy 1c,  Aleksandra Kiljanekz klasy 2a, Małgorzata Mańkowska z klasy 2c, Wiktoria Potrzeszcz i Karolina Parszewska z klasy 3cg oraz Małgorzata Wyborska z klasy 3c zaprezentowała na scenie MCK-u swój talent wokalny. Jest nam niezmiernie miło pochwalić się werdyktem jury, które doceniło aż trzy nasze uczennice. Małgosia Mańkowska wyśpiewała wyróżnienie, Oliwia Skrobek - III miejsce, a Ola Kiljanek - II miejsce. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczennic, które godnie reprezentowały na festiwalu nasze Liceum. Podziękowanie także dla opiekuna Szkolnego Studia Piosenki – Pani Katarzyny Bojczuk.