W sobotę 15 stycznia w Hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej odbyła się studniówka uczniów naszego liceum.

Na samym początku głos zabrał dyrektor szkoły Pan Paweł Buryło, który przywitał wszystkich przybyłych oraz podziękował za pomoc w organizacji balu maturalnego, życząc jednocześnie udanej zabawy. Maturzystów zapewnił: Wierzę, że - jako pokolenie młode, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych – sięgniecie po to, co najważniejsze. Jesteście szczególnym rocznikiem, który przetrwał Covid, który przetrwał gimnazjum, myślę, że nic już nie jest w stanie Was zaskoczyć. Życzę Wam na maturze jak najlepszych osiągnięć i połamania piór

Życzenia dla tegorocznych maturzystów skierował również przedstawiciel Rady Rodziców- Pan Michał Jędrys. Głos zabrali także sami maturzyści, dziękując swoim nauczycielom na wspólne lata nauki.

Najważniejszy taniec wieczoru – tradycyjnego poloneza - każda z maturalnych klas przygotowała osobno, według opracowanej choreografii. W rezultacie zebrani mogli podziwiać cztery różne układy  – każdy efektowny, przygotowany z dużą starannością i zaangażowaniem.

O oprawę muzyczną studniówki zadbał zespół i DJ Michał. Wszyscy bawili się wyśmienicie. To był naprawdę wyjątkowy bal, o którym maturzyści Mickiewicza z pewnością nigdy nie zapomną.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości spottedskarzysko.pl