Finał wojewódzki w piłkę koszykową dziewcząt szkół ponadpodstawowych odbył się w hali I LO w Skarżysku-Kam. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły reprezentujące: I LO Ostrowiec Świętokrzyski, I LO Skarżysko -Kamienna oraz reprezentacja naszego liceum czyli II LO. Dziewczyny spisały się na medal i to nawet ten z najwyższego stopnia podium, zapewniając sobie tytuł Mistrzyń województwa świętokrzyskiego na rok 2022. Dwa zwycięstwa naszego zespołu w pierwszych dwóch meczach wyjaśniły sprawę pierwszego miejsca , ostatni mecz pomiędzy Ostrowcem i Erblem toczył się o miejsce 2 i 3. Zwyciężyła drużyna I LO ze Skarżyska zajmując ostatecznie 2 miejsce, trzecie przypadło drużynie z Ostrowca Św. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Kępas, Zuzanna Bernatek, Zuzanna Kopycka, Laura Ziętkowska, Klaudia Maślarz, Amelia Durlik , Natalia Świdunowicz, Aleksandra Bujnowska, Weronika Osóbka, Gabriela Spadło, Natalia Domagalska i Julia Domagalska. GRATULUJEMY!