Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz projekt: "Z liceum w przyszłość" został zatwierdzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego do realizacji w ramach działania FESW.08-03-IZ.00-001/24. Szczegóły projektu zawiera poniższy dokument:

Drodzy absolwenci,

świadectwa egzaminu dojrzałości będą wydawane 9 lipca 2024 r. od godziny 12.00 w sali nr 6.

Rodzice odbierający świadectwa w imieniu uczniów powinni mieć pisemne upoważnienie od absolwenta, w treści którego zawarte są informacje nt. nr i serii dokumentu tożsamości, którym rodzic będzie się posługiwał przy odbiorze świadectwa.

Z poważaniem Paweł Buryło.

21 czerwca na hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Z rąk Pana Dyrektora Pawła Buryło uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem. Cieszymy się, że liczba „czerwonych pasków” jest naprawdę imponująca! Jesteśmy też bardzo dumni z tych uczniów, którzy uzyskali 100% frekwencję – krótko mówiąc: zawsze byli w szkole… Tak, to jest możliwe :)

Na zakończenie mogliśmy wysłuchać krótkiego występu artystycznego, przygotowanego pod kierunkiem Pani Katarzyny Pietrasiewicz. Zagrał dla nas szkolny zespół Romantica, zatańczyły również nasze wspaniałe cheerleaderki.

A teraz już czas na dobry, bezpieczny i w pełni zasłużony wypoczynek! Pięknych, słonecznych wakacji dla wszystkich i do zobaczenia we wrześniu!

W czwartek, 20 czerwca w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów i finalistów olimpiad i turniejów ogólnopolskich w szkołach ponadpodstawowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie:

Olimpiada z Literatury i Języka polskiego: Finalistka Zofia Kloczkowska; opiekun: Magdalena Wiśniewska-Ciaś

Konkurs „O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej” Laureaci: Adrian Arak, Bartosz Arak i Aleks Kulita; opiekun Dorota Milcarz

Ogólnopolski Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny: Laureatka Lena Kowalik; opiekun Mariola Kuzian

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie: finaliści Magdalena Maj i Patryk Wojciechowski; opiekun Małgorzata Janiec

Zdjęcia dzięki uprzejmości Spotted Skarżysko