W finale Mistrzostw Skarżyska-Kamiennej Szkół Średnich w Piłce Nożnej Dziewcząt najlepszy okazał się zespół II Liceum Ogólnokształcącego, a za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano Darię Kępas z naszego liceum.

Wyniki spotkań grupowych:

I LO – II LO 1:2
ZSE – ZSTM 2:0
II LO – ZSSU 3:0
ZSTM – ZST 0:3
ZSSU – I LO 0:4
ZST – ZSE 2:1

Mecze o miejsca:

Półfinały:

II LO – ZSE 2:0
ZST – I LO 0:5

Mecz o 5. miejsce:

ZSSU – ZSTM 2:2 k. 6:7

Mecz o 3. miejsce:

ZSE – ZST 0:1

Finał:

II LO – I LO 2:1

Kolejność:

1.II Liceum Ogólnokształcące
2.I Liceum Ogólnokształcące
3.Zespół Szkół Technicznych
4.Zespół Szkół Ekonomicznych
5.Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych
6.Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych

Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z terenu powiatu. Nasz zespół w tym roku składał się w większości z zawodniczek klas pierwszych. Z wyższych roczników zagrały: Karina Strzelec z kl. 2 b oraz Maja Sujecka z kl. 3e. Od pierwszego meczu grupowego widać było, że nasze dziewczęta będą się liczyć w walce o najwyższe lokaty. Umiejętności naszych zawodniczek pozwoliły im wygrać 5 meczy i cieszyć się z Mistrzostwa Powiatu szkół średnich. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana uczennica klasy 1b - Daria Kępas, na co dzień reprezentująca  klub piłki nożnej Czwórka Radom. Wyróżniającymi  się zawodniczkami naszego zespołu  były też: Ola Domańska, Magda Niziołek, Karina Strzelec, Maja Sujecka i strzegąca naszej bramki Zuzia Bernatek. Pozostałe nasze zawodniczki też przyczyniły się do wygranej, a były to: Andre Katarzyna, Derlatka Weronika, Jędrys Marta, Kaluga Eliza, Pacholec Paulina, Świdunowicz Natalia, Tusień Julita, Zep Alicja, Ziomek Dominika.