W hali I LO w Skarżysku-Kamiennej odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt ze szkół średnich. Z udziałem sześciu zespołów podzielonych na dwie grupy, rozegrano turniej o mistrzostwo powiatu w ramach rywalizacji o puchar Starosty Skarżyskiego. Dziewczęta z naszego liceum zajęły w mistrzostwach II miejsce, ulegając w finale zespołowi I LO. Była to jedyna porażka w tym turnieju. W fazie grupowej nasz zespół pokonał reprezentację ZSE 2;0 oraz ZSTM 2;0. W meczu półfinałowym wygraliśmy z drużyną ZST. Naszą szkołę w zawodach reprezentowały: Szkurłat Julia, Kamila Jedlińska, Szcześniak Aleksandra, Strzelec Karina, Bilska Patrycja, Kuszewska Aleksandra, Domańska Aleksandra, Konkol Agata, Bernatek Zuzanna, Jędrys Marta, Tusień Julita, Dziędziela Oliwia, Zofia Kamińska.

Zdjęcia dzięki uprzejmości skarzysko24.pl