Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki kasy na łódeczkę /żaglóweczkę dla naszego liceum.
Liczy się każda złotówka, a wpłata jest bardzo prosta przez kliknięcie przycisku WPŁAĆ na stronie: https://zrzutka.pl/p87jvd

Prosimy o udostępnianie i rozsyłanie linku zrzutki: https://zrzutka.pl/p87jvd jak najszerszej grupie znajomych / uczniów / absolwentów i rodziców.

Bardzo dziękujemy za wszelką okazaną pomoc i pozdrawiamy żeglarskim
Ahoj :-)

Zbieramy pieniądze na zakup żaglówki klasy OMEGA dla Koła Żeglarskiego "KOTWICA", które wznowiło działalność przy II LO im. A. Mickiewicza w Skarżysku-Kam. Wszystkich uczniów, absolwentów, pracowników, emerytów, przyjaciół i sympatyków naszego "Micka" zapraszamy serdecznie do pomocy i jak najszerszego rozpropagowania zrzutki.


Po kilku latach reaktywujemy w naszym liceum Klub Żeglarski "KOTWICA".Naszym celem jest popularyzowanie wśród młodzieży aktywnych form spędzania czasu wolnego, między innymi przez żeglowanie, windsurfing, kajakarstwo i śpiewanie pieśni szantowych przy ognisku.Do realizacji naszych planów potrzebujemy wsparcia wszystkich ludzi dobrej woli, ceniących taką aktywność.Zamierzamy kupić używaną łódź żaglową klasy OMEGA, wyremontować ją wspólnymi siłami i od wiosny żeglować, pływać i szantować...