Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”. 26 listopada 2019 roku nasza szkoła otrzymała nagrodę główną w konkursie - tablicę interaktywną. Celem projektu było przybliżenie młodzieży tematyki przedsiębiorczości, budowanie przedsiębiorczych postaw, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej. Tegoroczną edycję wyróżniała wyjątkowość materiałów dydaktycznych. Jednym z nich była gra planszowa „Czas na Start-up!”. Podczas gry uczniowie wcielili się w młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Czas poznać nasze hasło konkursowe! Oto ono: „Fundusze europejskie spełniają marzenia, by Twoje miasto lub gmina były nie do zapomnienia. Wystarczy twórczy pomysł i przydatne zastosowanie, by pozyskać środki na innowacyjne rozwiązanie.” Wygrana nie byłaby możliwa bez osobistego zaangażowania nauczycielki naszej placówki, Pani Beaty Czajkowskiej.