W walentynkowy piątek w naszej szkole odbył się Bal Romantyka. Co roku ta wyjątkowa zabawa gromadzi uczniów II LO, a także młodzież z innych szkół na terenie naszego miasta. Tym razem na balu bawiło się ponad 600 osób! Nie brakowało również wielu naszych Absolwentów.

Pięknie udekorowana szkoła czekała na wszystkich przybyłych gości. O oprawę muzyczną zadbał jak zawsze niezawodny zespół One Way, gwarantujący świetną zabawę na parkiecie. Atrakcją balu była Kawiarenka, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. A w niej: ciastka, babeczki, kawa, herbata i prawdziwie romantyczny klimat.

Dodatkowo, na specjalnie przygotowanej ściance można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy całemu Samorządowi Uczniowskiemu i Opiekunom za organizację tego wyjątkowego wydarzenia w naszym liceum. Następny bal za rok, ale my zapraszamy już dziś!