W dniu 15 grudnia w sali Urzędu Miasta podsumowano XVII edycję turnieju „Młoda krew ratuje życie" dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Po raz kolejny nasza młodzież okazała wielkie serce i empatię na potrzeby drugiego człowieka. W roku szkolnym 2019/2020 łącznie oddali ponad 22 litry krwi, co jest bardzo dobrym wynikiem w tym trudnym dla nas wszystkich okresie pandemicznym. Od początku istnienia w naszym liceum Szkolnego Klubu Honorowych Krwiodawców czyli od 5 lat, nasi uczniowie oddali już blisko 280 litrów krwi. Tak duża jej ilość przyczyniła się do uratowania wielu istnień ludzkich. Daje to nam siłę do jeszcze większego działania. Nie spoczywamy na laurach i pomagamy dalej!

Dla wszystkich naszych krwiodawców, a także opiekuna naszego szkolnego klubu – pana Macieja Szarańca ogromne wyrazy uznania. WIELKIE BRAWA!