24 czerwca na hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Z rąk Pana Dyrektora Pawła Buryło uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku liczba „czerwonych pasków” jest naprawdę imponująca!

Wręczono także nagrody za osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych i za zaangażowanie w życie szkoły. Podziękowano Samorządowi Uczniowskiemu oraz uczestnikom projektów bibliotecznych.

Przyznano również stypendia Rady Rodziców – za wybitne osiągnięcia naukowe dla Oskara Patkowskiego, za wybitne osiągnięcia sportowe dla Darii Kępas oraz za wybitne osiągnięcia artystyczne dla Aleksandry Kiljanek i Małgorzaty Mańkowskiej.

Ten dzień był także czasem pożegnań i podziękowań dla dwóch wspaniałych nauczycielek II LO, które odchodzą na emeryturę: Pani Renaty Bilskiej i Pani Doroty Misiury. Bardzo dziękujemy za wspólne lata w naszym Mickiewiczu, za zawsze pogodną i ciepłą obecność, której ślady zostaną już tutaj na zawsze. Zresztą - zaglądajcie do nas jak najczęściej!

Na zakończenie mogliśmy wysłuchać krótkiego występu artystycznego, przygotowanego pod kierunkiem Pani Ewy Mikołajewskiej.

A teraz już czas na dobry, bezpieczny i w pełni zasłużony wypoczynek! Wspaniałych, słonecznych wakacji dla wszystkich i do zobaczenia we wrześniu!