Dziewczęta II LO potwierdziły swoją siłę! Drugi rok z rzędu zostały Mistrzyniami Województwa Świętokrzyskiego szkół średnich w koszykówce 3x3 .Dziś w hali I LO w Skarżysku odbył się finał wojewódzki piłki koszykowej dziewcząt szkół średnich. W finale wystąpiło 5 zespołów: VI LO Kielce, I LO Ostrowiec Świętokrzyski, Liceum Staszów, gospodarz zawodów I LO oraz drużyna reprezentująca naszą szkołę II LO. Systemem „każdy z każdym” wszystkie zespoły rozegrały po 4 mecze. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze, zapewniając sobie po raz drugi z rzędu tytuł Mistrzyń Województwa Świętokrzyskiego Szkół Średnich. Automatycznie uzyskały awans na Mistrzostwa Polski Szkół Średnich czyli Ogólnopolską Licealiadę. W zwycięskiej drużynie zagrały: Natalia Garbala, Weronika Dudek, Eliza Koniarczyk, Klaudia Maślarz.

Wyniki naszego zespołu:
I LO Skarżysko - II LO Skarżysko 0:14
II LO Skarżysko : ILO Ostrowiec Świętokrzyski 10:3
II LO Skarżysko - VI LO Kielce 12:2
II LO Skarżysko - LO Staszów 6:3
Kolejność mistrzostw:
1. II LO Skarżysko
2.LO Staszów
3 .VI LO Kielce
4.I LO Ostrowiec Świętokrzyski
5. I LO Skarżysko