Dziś w naszym liceum ruszyła prospołeczna i proekologiczna akcja "Sharing is caring" - czyli jak podarować przedmiotom drugie życie. To pierwsza taka inicjatywa w skarżyskiej szkole. Nazwaliśmy ją Podzielnia Adasia :)

W myśl zasady „Dzieląc się - pomagasz innym” akcja ma na celu oddawanie, wymienianie się rzeczami, których już nie używamy. Jeśli znudzą się Wam różnego rodzaju przedmioty i dodatki, zmieni się Wasz styl, albo jesteście w posiadaniu rzeczy (np. szkolnych), których już nie potrzebujecie i które są w dobrym stanie - nie wyrzucajcie ich! Przynieście je do naszej szkoły i zostawcie w Podzielni Adasia, która znajduje się na II piętrze obok sali nr 18.
Akcję koordynują panie: Agnieszka Kaczmarek i Małgorzata Janiec.
Więcej informacji w załączonej ulotce, a już niedługo także trochę zdjęć.
Zapraszamy wszystkich do korzystania z Podzielni Adasia!