W dniach 7 i 9 listopada w hali naszej szkoły rozegrane zostały zawody w ramach współzawodnictwa szkół ponadpodstawowych powiatu skarżyskiego o Puchar Starosty Skarżyskiego. Zespoły dziewcząt i chłopców z pięciu szkół rywalizowały w piłce ręcznej. Jak się okazało w końcowym efekcie nasza szkoła była najlepsza, gdyż dziewczęta zajęły pierwsze miejsce a drużyna chłopców drugie. W zespole dziewcząt wystąpiły: Szparaga Angelika, Dąbrowa Ida, Kopycka Zuzanna, Durlik Amelia, Misiewicz Laura, Drabik Natalia, Koniarczyk Eliza, Książek Gabriela, Ziętkowska Laura, Palmowska Antonina, Skuza Zuzanna i Osóbka Weronika. Z kolei w drużynie chłopców znaleźli się: Buczek Olaf, Wojdat Marcel, Młodawski Igor, Kałuża Maksymilian, Grzebała Wiktor, Drzazga Kacper, Winiarski Piotr, Rokita Adam, Tusznio Wiktor, Serdeczny Dawid, Drążkiewicz Tomasz i Kuźdub Filip.

Kolejność zajętych miejsc w rywalizacji dziewcząt :

  1. II LO

  2. I LO

  3. ZSS-U

  4. ZST

  5. ZSE

Rywalizacja chłopców zakończyła się następującą kolejnością:

  1. ZST

  2. II LO

  3. ZSE

  4. I LO

  5. ZSS-U