Kolejne zawody o mistrzostwo powiatu dla dziewcząt z naszej szkoły. Dziś rozgrywkami piłki siatkowej zakończyliśmy rywalizację we współzawodnictwie sportowym dziewcząt o puchar Starosty Skarżyskiego. We wszystkich tegorocznych zawodach nasze liceum oraz nasze reprezentantki zajmowały najwyższy stopień podium. W rozegranych w całym cyklu zawodach zwyciężyły w piłkę nożną, koszykówkę, biegach przełajowych, piłce ręcznej, tenisie stołowym a teraz dorzuciły zwycięstwo w piłce siatkowej. Po raz pierwszy od dawien dawna jedna szkoła wygrała wszystkie zawody w kategorii dziewcząt na terenie powiatu. Dziewczęta nie miały sobie równych, wygrywając wszystkie mecze po 2:0, często nie tracąc w setach więcej niż 10 pkt. Nasze liceum reprezentowały: Weronika Osóbka, Amelka Durlik, Eliza Koniarczyk, Anna Półtorak,Zuzia Kopycka, Zuzia Skuza, Roksana Jasińska,Tosia Palmowska, Klaudia Maślarz, Laura Zietkowska, Maria Syposz,Katarzyna Głodzińska, Julia Biegaj. Gratulacje dla całego zespołu!
Wyniki naszego zespołu:
II LO - ZSE 2:0
II LO – I LO 2:0
Półfinał II LO -ZST 2:0
Finał II LO -ZSTM 2-0
Kolejność po turnieju:

1. II LO

2. ZSTM

3. ZST

4. ZSE

5. I LO

6. ZSSU