Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 8 i 9 lutego odbyły się w naszej szkole walentynkowe koncerty charytatywne, połączone ze zbiórką pieniędzy. 9 lutego, oprócz koncertu zorganizowany został również kiermasz ciast. Cały dochód ze zbiórek został przeznaczony na leczenie ciężko chorego syna nauczycielki naszej szkoły. Z okazji zbliżających się Walentynek, artyści zaprezentowali utwory o miłości, a nad wszystkim czuwała p. Agnieszka Kaczmarek. Przed społecznością szkolną zadebiutował zespół szkolny ROMANTICA w składzie: Julia Kupiec- gitara basowa, Klaudia Domagała - gitara elektryczna, Magdalena Maj- gitara akustyczna i wokal, Laura Nobis - fortepian, Maria Kopycka- skrzypce i wokal, Oliwia Skrobek- kahon i wokal, Alicja Rdzanek - ukulele i wokal oraz Lena Spadło- wokal. Gościnnie na keyboardzie zagrał Oliwier Głuch. Zaśpiewały również nasze szkolne solistki: Aleksandra Kiljanek, Małgorzata Mańkowska oraz Julia Wiśnios. Już wkrótce Ci sami wykonawcy wystąpią tym razem w Miejskim Centrum Kultury, a impreza będzie miała także charakter charytatywny i będzie dedykowana tym razem uczennicy naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertów.