26 kwietnia br. w naszym liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych. W części oficjalnej Abiturienci wysłuchali przemówienia dyrektora szkoły – Pana Pawła Buryło i z jego rąk otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Najzdolniejszym uczniom wręczono dyplomy oraz nagrody za wybitne osiągnięcia, w tym nasze szczególne mickiewiczowskie Adasie.

Za wspólne cztery lata nauki podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom szkoły także Maturzyści. Nie brakowało pięknych wspomnień i wzruszeń, a śmiech przeplatał się ze łzami, zwłaszcza podczas części artystycznej, w której wystąpił nasz niezawodny chór, a także zespół taneczny. Ostatni raz zaśpiewały dla nas również Absolwentki: Małgorzata Mańkowska i Julia Wiśnios.

Teraz przed tegorocznymi Maturzystami ostatnie przygotowania do ważnego egzaminu dojrzałości. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki i życzymy takich wyników matury, które otworzą przed każdym drzwi wymarzonej przyszłości.
Kochani Absolwenci, jesteśmy z Was dumni i dziękujemy za to, że przez cztery lata tworzyliście niepowtarzalny klimat naszej szkoły.

Pamiętajcie - zawsze jesteśmy z Wami. Rozwijajcie skrzydła!

Zdjęcia: Foto-Color Darkowski oraz nasi uczniowie